At Christmas 26

25. března 2012 v 9:05 | Dee |  At Christmas
Dobré ránko. Je tu další dílek. Pěkně si ho užijte a já letím na poslední přípravnej kurz na příjmačky. Jsem zvědavá na vaše reakce z tohohle dílu :-*

26.

Ráno jsem se probudila svěží a odpočatá, jako kdybych spala sto let. Protáhla jsem se a koukla na mobil. To je teprve devět? Normálně vstávám tak v jedenáct.
Oknem do pokoje pronikaly sluneční paprsky. Vypadalo to na pěkný den. Otočila jsem se směrem k Tomovi a k mému překvapení byla jeho půlka prázdná. On kterej se schopnej spát až do odpoledne je už vzhůru, tomu se mi nechtělo věřit.

Natáhla jsem se pro jeho zkopanou deku, která ležela na posteli přesně tak, jak z ní Tom vylezl.
"Hm, je ještě teplá, ten nebude daleko," usoudila jsem, když jsem jí rovnala.
A taky že nebyl, jen co jsem urovnala jeho deku a znovu se zahrabala do peřin s úmyslem si ještě půl hodinky dáchnout, se rozrazily dveře od koupelny a vyběhl z nich Tom jenom v boxerkách. Za ním se z koupelny vyvalila vlna páry a příjemná vůně.
Začal lítat po pokoji a něco hledat. Byl pěkně nervózní a ani si nevšiml, že už jsem vzhůru. Pozorovala jsem jeho marnou snahu v hledání.
Ne že by na něj u toho nebyl špatnej pohled. To teda vůbec ne. Porozovala jsem jeho široká záda, když se přehraboval ve skříni a musela jsem uznat, že tělo měl opravdu výstavní. Teda až na ten malej zadek.
"Doprdele" zaklel, když už podruhé prohledal celou skříň a zřejmě nenašel to, co celou dobu hledal.
"Taky ti přeju dobré ránko," posadila jsem se na posteli, protáhla se a dělala, že jsem se právě vzbudila.
"Už jsi vzhůru? Asi jsem tě vzbudil co?" podíval se na mě s rukama v bok.
"Pohoda, včera jsem se prospala až až. Copak hledáš?" kývla jsem k rozbordelařené skříni.
"Nemůžu najít kalhoty, včera jsem si je někam položil a nevím kam," podrbal se na bradě a pohledem rentgenoval celej pokoj.
"Jo tak to fakt netušim, kam sis je dal," zívla jsem a zahrabala se do peřiny.
"Seru na to," zaslechla jsem po chvíli a cítila jak se postel vedle mě prohnula pod jeho vahou.
Teď konečně přišla moje šance se mu omluvit. Otočila jsem se na bok směrem k němu.
Ležel na zádech, ruce složené na briše a zíral do stropu. Teď jsem zase mohla obdivovat jeho vypracovaný hrudník.
"Co se tam snažíš vykoukat?" zahájila jsem konverzaci.
"Cože?" trhl hlavou a podíval se na mě. "Já asi jsem se zamyslel," usmál se.
"Ou tak to tě nechci přerušovat tvoje myšlenkové pochody, nestává se často, že ty o něčem přemýšlíš," smála jsem se.
"Hele ty.." chytil polštář, co měl pod hlavou a mrštil ho po mě.
Takový zákeřný útok jsem nečekala a nestihla uhnout.
"Au, au," dělala jsem smutný oči a mnula si tvář, kam mě trefil polštář.
"To máš za to, že říkáš že jsem blbej." smál se mi ten zmetek.
"Neříkala jsem, že jsi blbej, jenom že nemyslíš," ksichtila jsem se na něj.
"A to není totéž?" dělal ublíženýho a založil si ruce za hlavou.
"No to teda není." nahmatala jsem vedle sebe polštář, který po mě mrštil, udržovala jsem oční kontakt a ve chvíli, kdy to nejméně čekal, jsem ho po něm hodila.
"A máš to," klečela jsem na posteli a měla ruce v bok.
"To bylo hodně hodně zákeřný," mířil na mě prstem a blížil se ke mně.
Byl ode mě jenom několik málo centimetrů a já už se bála, co hodlá udělat, když se rychlostí kočky natáhl za mě pro další polštář na mé straně postele a hodil ho po mě.
"No počkej," na nic jsem nečekala a chytila první polštář, co mi přišel pod ruku a vrhla se po něm a začala ho s ním mlátit. Rychle se natáhl po dalším a začal mě mlátit taky.
Takhle jsme se tam pořád mydlili hlava nehlava, až se mi podařilo nějakým zázrakem mu ten jeho polštář vyrvat a odhodit ho na zem. Byla to fakt fuška, vzhledem k tomu jakou má sílu.
"Okej fajn tak končíme," zvedl ruce, ve znamení toho, že se vzdává a lehnul si na záda.
"Tak to teda né," sedla jsem si na něj obkročmo, natáhla jsem se po polštáři, který odhodil na zem a začala ho mlátit oběma polštáři najednou.
"Jau, jau..řekl jsem, že se vzdávám," zaskučel, když jsem mu nechtě uštědřila herdu loktem do žeber.
"Tak to máš smůlu teď budeš trpět," nešetřila jsem ho ránami.
"No jen abys...,"
"PRÁSK" dostal polštářem.
"netrpěla ty," dořekl chytil mě pevně za obě ruce a polštáře odhodil neznámo kam. Přitáhl si mě natěsno k sobě a jeho oči se vpíjely do těch mých.
Oba dva jsme byli rozdovádění a udýchaní, cítila jsem jak se Tomovi prudce zvedal hrudník. Teprve teď jsem si uvědomila, že na něm celou tu dobu sedím.
Naše rty dělily už jenom milimetry.
Na nic jsem nečekala a sama jsem přerušila tu mezeru, která nás dělila. Byl trošku překvapený, ale hned se ochotně připojil. Chytila jsem ho kolem krku a jemně jsem líbala jeho rty. Bylo to uplně něco jiného, než líbat Billa. Pohrávala jsem si s jeho piercingem ve rtu, ale pak převzal iniciativu a začal mě vášnivě líbat.
Po chvíli mi přišlo, jako bych slyšela otevírání dveří, rychle jsem se od Toma odtrhla a zkontrolovala dveře. Byly zavřené. Už mám asi haldy. Nebo mě straší v hlavě, za to že jsem právě teď líbala Toma i když mám Billa.
Zavrtěla jsem hlavou a svůj pohled znova stočila na Toma. V jeho očích jsem viděla ty šibalské jiskřičky, které tam míval, když sotva zadržoval smích. Já jsem na tom byla stejně i mě už cukaly koutky. Přerušila jsem náš oční kontakt, jinak bych se rozesmála, ale nedalo mi to a podívala jsem se na něj znova. Tom už ale vysloveně bublal smíchy.
To prostě nešlo vydržet. Začali jsem se oba smát jako na povel. Kdokoli by nás viděl, by vám řekl, že jsme se museli zbláznit. Před chvíli se vášnivě líbáme a teď se smějeme jak dva cvoci.
Ale my dva jsme se naprosto chápali. Nepotřebovali jsme mluvit, oba jsme přesně věděli, co ten druhý cítí.
V záchvatu smíchu jsem se svalila do peřin vedle Toma a držela se za břicho, které mě od toho šíleného smíchu bolelo.
"Tak to by teda nešlo," konstatovala jsem, když jsem se konečně mohla pořádně v klidu nadechnout.
"To by teda nešlo," souhlasil Tom a ještě zhluboka oddechoval.
"Nelíbáš špatně, ale přemýšlela jsem u toho co si asi dneska dám k snídani a co dneska dávají v televizi," smála jsem se.
"Souhlasím, taky nelíbáš špatně, ale bylo to, jako bych líbal svojí babičku." chlámal se Tom.
"Babičku?"zvedla jsem se na lokty a káravě se na něj podívala.
"Ok tak ségru," opravil se.
"Fajn ségru beru," žuchla jsem sebou do peřin.
Pořád jsme tam tak vedle sebe leželi zírali do stropu, až mě napadlo, že bych se mu měla konečně omluvit, když mám tu příležitost.
"Tome?" zeptala jsem se opatrně.
"Hm?" ozval se.
"Já omlouvám se, že jsem tě tak včera u toho oběda přede všema shodila. Byla jsem na tebe hrozně naštvaná, když mi Bill řekl, že si věděl, že je Olívie jeho sestřenice. A jak si pak souhlasil s tím, že budeš hrát mého přítele, i když si to věděl a.." nenechal mě domluvit.
"Ne Chloe, sice to fakt nerad dělám, ale teď bych se ti omluvit opravdu měl. Ale slib mi že to neřekneš Georgovi, to by byla moje smrt." zvedl se na loktech a mrknul na mě.
"Slibuju," zvedla jsem dva prsty jako že přísahám. Tom si s úlevou zase lehl a pokračoval.
"Takže já Tom Kaulitz se ti tímto hluboce omlouvám, opravdu jsem to neměl dělat a je mi to líto. Ale když já si opravdu nemohl pomoct. Strašně jsem na Billa žárlil, protože jsem viděl, že si z něj celá hotová no," byla jsem ráda, že mu nevidím do obličeje. Asi bych se chtě nechtě rozesmála, když mi Tom Kaulitz říká, že žárlil.
"Ale Tome," poplácala jsem ho po rameni.
"Známe se přece odmala, beru tě jako svýho..." přemýšlela jsem..."svýho trhlýho bráchu, kterej dokáže někdy vymyslet strašný hovadiny a někdy mě fakt ale fakt strašně sereš, paktuju se proti tobě s Georgem, ale jinak na tebe nedám dopustit víš?" pohladila jsem ho po tváři.
"Vždyť já na tebe taky ne," usmál se.
"A běda, jestli ti Bill někdy nějak ublíží.." podíval se na mě naprosto vážně a pokračoval.
"Tak z něj udělám sekanou," vybuchla jsem smíchy. Tohle byl zase ten starej Tom.
"Platí, ale snad to ani nebude nutné" souhlasila jsem a plácli jsme si.

Dee :-*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bea Bea | E-mail | Web | 25. března 2012 v 11:58 | Reagovat

Jsem tak moc ráda, že si to mezi sebou vyřešili... Jéžis, jak já seš vyděsila, když se začali líbat... Už jsem si myslela, že si spolu začnou a budou podvádět Billa :D Naštěstí jsou jenom jako brácha a babička :D Tedy pardon, sestra :D

2 N. Dips N. Dips | Web | 25. března 2012 v 17:59 | Reagovat

No.. nevadí, aspoň si zkusila jak Tom líbá :D :D Mimochodem Tom mě dost překvapil, ta omluva! Hm.. obdiv! :D Super díl! :)

3 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 25. března 2012 v 20:49 | Reagovat

Tělo výstavní, ale zadek jí u Toma chybí jo :D:D:D:D to mě taky :D:D Taková bitka se tam zvrhla až jsem nestačila koukat :D:D Ty vole málem mi vypadla huba z pantů, když ho začala líbat!! :D:D Ale jak si to hezky vyříkali, to se mi líbilo :D:D Snad z Billa nebude sekaná.. :D:D:D:D a snad fakt nikdo do toho pokoje nevlezl, jak Chloe slyšela bouchnutí dveří!! :D

4 Mintam Mintam | 26. března 2012 v 2:40 | Reagovat

Oh sakra!!! :) Má první slova po dočtení :) Četla jsem to už pozdě odpoledne, ale dostala jsem se k napsání komentáře až teď a možná je to dobře... :D Protože, jsem sama, když se u čtení oblíbené povídky svíjí radostí, vykřikuje, ječí a někdy i brečí?? :D Taky to máte, nebo jsem jediná?? :D
Tady u toho jsem tedy z již vyřčeného seznamu ječela a zároveň se svíjela radostí s přiblblým úsměvem :D:D To jsem celá já!
Hej! :D Sem tak nadšená tímto dílem! Je to nádherný, jak si to všechno, ačkoliv "trochu jiným" způsobem vyříkali :-) :-* Nádheeeera! Už jsem se bála, že je tam Bill nachytá, ale díky bohu se tak nestalo, protože ten by si asi nedal říct, že to bylo jen "stvrzení kamarádství" ;D Známe Billa, z komára velblouda a mnoho řečí ještě k tomu kolem :D:D
...no, lapu na prázdno po dechu při té líbací scéně a je mi to prd platné :D:D:D Snad jen doufat, že si mezi "maturitními přípravami" uděláš čas na další brzký dílek :-) :-*

5 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 26. března 2012 v 21:24 | Reagovat

To teda čumim :D:D Jen doufám že se jí to klapnutí dveří fakt jen zdálo a že v nich nestál Bill a nestihnul je zavřít dřív než si ho všimli, to by byl malér :D Já Tom Kaulitz... no omluvy stříhá z fleku na jedničku :D :D k tomu výstavní tělo s malim zadkem :D:D No bájo :-D

6 báři báři | Web | 25. dubna 2012 v 22:32 | Reagovat

No, tak tos mě dost dobře šokovala! :D :D Ona sama ho políbila? :D :D No fajn, docela bych se taky nasmála, ale taky bych pukla štěstím :D :D :D Parádní kapitola :D Eňo ňuňo! :D

7 RsM_YinYang RsM_YinYang | Web | 6. srpna 2012 v 19:42 | Reagovat

*
Já bych se v přítomnosti Billa asi nic nenaučila.DDDDD A kord,když jste ve vztahu první den,to se dá vůbec??? Já bych to asi nedokázala!!!!.DDDDD
Přesně moje situace!!.DDD Blíží se něco,co nezvládnu a hned si začnu představovat jak to nedopadne a dopadne.Jak z toho vyváznu s tím nejhorším zraněním,že sebou seknu fakt na hovno a už se budu moct dívat na lidi jen shora...nj,znám ten pocit!!!.DDDD
Och,já se tu culím jak blbeček při pomyšlení křičícího Billa a pak uklidňujícího instruktora,uuuuuffff! To je na mě nějak moc romantiky!!!.DDDD
Ha a je to tady - Gustav a Iva!!.DDDD Jsem to věděla!.;oPP
Hahaha,tak tohle nasere.DDD Spící Tom a Chloe si tam může vylívat srdce od omluvy.DDDD

8 RsM_YinYang RsM_YinYang | Web | 6. srpna 2012 v 19:44 | Reagovat

*
Kruci fix,zase koment vedle - já se z toho zblázním!!!.DDDDD

PAtří tady tento:
_________
Juchůůůů,polštářová bitka,ty miluju!!!!.DDDD Takhle jsme se vždycky "mlátily" s kámoškou a je to..hrozná sranda,no!.DDDDD
Prý babičku,ten ví jak nasrat,tvl!!!! Já bych asi zahájila další bitvu po tomhle!!!!.DDDD
Když já si představím,že bych se měla třeba líbat s mým kámošem,který se taky shodou okolností jmenuje Tomáš.DDDD,tak bych to asi taky nevydržela a začala se hrozně smát!!!!.DDD "Můj" Tom je sice fešák,ale na Kaulitze..hm,no...uffff,ne nebudu to říkat!!!.DDDD Ale když si to tak vemu...vždyť Bill má taky pierc ve rtu,takže..to nemohlo být zase až tak jiné líbání,neeee??.)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama